Online
Курс
PPC
Всі
Всі
Всі

Junior PPC-спеціаліст

65% населення Землі активно користується інтернетом, а це 5,16 млрд потенційної аудиторії для твоєї контекстної реклами ;)

Тож ми запрошуємо тебе на курс, щоб навчитися запускати рекламу в інтернеті якісно та з користю для бізнесу. Збільшуй продажі у кілька кліків!

Записуйся на 24 потік курсу та нaвчaйся у кpaщиx eкcпepтів aгeнції Promodo — кoмпaнії №1 у cфepі digital marketing в Укpaїні.

Записатися

Коли:

11.09.2024 - 27.11.2024

Розклад:
Пн та ср, 18:30 - 20:30

Формат:
Онлайн

Вільних місць:
13 з 15

Ціна:

14700

Розстрочка:

до 3-х платежів по 4900

Хочу на курс
Хочу на курс

Ринку праці необхідні PPC-фахівці

800+
вакансій відкрито по всій Україні
24 000 грн
середня зарплата фахівця

Для кого підійде

Для новачків в контекстній рекламі
Всього 36 годин, щоб освоїти нову професію. Стільки часу знадобиться, щоб САМОМУ навчитися працювати з кампаніями і заробляти. Справа за тобою - приходь на курс!
Для власників бізнесу
Ти навчишся налаштовувати та показувати рекламу своїх товарів і послуг потенційним покупцям в інтернеті. Таким чином зможеш збільшити продажі та самостійно контролювати свої рекламні кампанії.
Для маркетологів
Ти навчишся краще розуміти, хто твоя ЦА і з легкістю сегментувати її і добирати влучні меседжі для кожного із сегментів. А також зможеш краще взаємодіяти зі своєю командою. Або ж самостійно запускати рекламні кампанії на своєму проєкті.
Для тих, хто вже знає основи
Ти вже щось знаєш, можливо пробував, але ти не бачиш картини цілком і не знаєш безлічі чинників, які впливають на конверсію. Цей курс комплексний, крім принад Google вчимо Facebook та Mobile, що дає більше можливостей для просування і для випускників. Це ексклюзивна програма!

Програма навчання

Заняття проходять у вечірній час у Google Meet (у понеділок та середу) з 18:30 до 20:30. Проходження курсу можна поєднувати з роботою, а пропущені заняття подивитися в записі в особистому кабінеті.

Основи контекстної реклами. Вступна
Пошукові кампанії Google Ads
Google Merchant + Shopping Campaigns + Smart shop
Показники ефективності
GDN (Google Display Network)
YouTube кампанії
Ремаркетинг
Google Analytics
Автоматизація рекламних кампаній
Performance Max
Facebook
Mobile PPC
ASO
Медіапланування
Захист
Кар'єрна консультація

Отримати програму курсу на e-mail

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! щось пішло не так.

Твій новий інструментарій

Google Analytics

Google Ads Editor

Google Merchant Center

Facebook

Instagram

YouTube

Google Tag Manager

Google Analytics

Наші викладачі

Юлія Василенко
PPC-спеціалістка Promodo

Досвід у сфері понад 7 років. Працювала в нішах: медицина, E-commerce, розробка ПО, масмаркет та ін.

Подивитися на стиль викладання
Євген Колотило
PPC-specialist Promodo

Досвід у digital marketing 10 років. Працював с такими проєктами як: Eldorado.ua, Bi.ua, Unitedporte.us, Workwidegroup.com та багато інших.

Подивитися на стиль викладання
Любов Міняйло
Corporate Culture Specialist Promodo

6 років у HR напрямку. 4 з них у IT та Digital сфері, де у командах завжди були та є копірайтери

Подивитися на стиль викладання
Анастасія Якуба
PPC-specialist Promodo

Middle ppc-спеціаліст з досвідом роботи 4 роки. За час роботи в Promodo працювала з: Rozetka, Multiplex, Aptek24, Venbest, Bukovel, Podorozhnyk.

Подивитися на стиль викладання
Норель Нгамокуба
PPC-specialist Promodo

Понад 4 роки успішно розробляє та впроваджує digital marketing стратегії для залучення клієнтів. Проекти з якими працював: MOYO, Monobank.

Подивитися на стиль викладання
Сергій Ломаненко
Team Lead PPC Promodo

Працює з багатьма українськими брендами (Citrus, Rozetka, COMFY, Infoshina). Обожнює працювати з Facebook.

Подивитися на стиль викладання
Андрій Круговий
Mobile-specialist Promodo

У цій сфері вже 3 роки, працював з такими брендами як: Monobank, Sportbank, Easypay, Pokupon, Fishka, Supermama, Plantin (Genesis), Таблиця Калорійності.

Подивитися на стиль викладання
Ілона Багдасарова
PPC-specialist Promodo

Працює як PPC-specialist вже більше 5 років. Працювала з такими брендами як: Helen Marlen, Pandora, Room Service 360, iSpace

Подивитися на стиль викладання

Як проходить навчання

Теоретичнi знання
Дивитися записи відео, спілкуєтеся з викладачем, отримуєте матеріал презентацій
Практичні навички
Закріплюєте знання виконуючи домашні завдання, отримуєте зворотний зв'язок від викладача
Захист проекту
Проходите фінальну атестацію в кінці курсу, щоб показати чому ви навчилися та отримуєте сертифікат Promodo Academy
Кар'єрна консультація
Отримуєте консультацію як правильно скласти резюме та оформити профіль LinkedIn, щоб отримати бажану роботу

Сучасні класи
для комфортного навчання

Наші світлі класи обладнані всім необхідним для занять, від фліпчарту до проектора, тому вони з легкістю надихають на навчання

Сертифiкат
як знак якостi

По закінченню курсу та фінальної атестації ви отримаєте сертифікат, який підтверджує ваш високий рівень знань

Відгуки студентів

Катя Горська

Digital Lift Media Marketing - Дуже інтенсивний курс! Сподобалось, що було багато практики, зокрема, доступ до реального рекламного кабінету, де можна було збирати аудиторії та формувати рекламні кампанії. Лектори зрозуміло пояснювали матеріал, якщо потрібно, відповідали на всі запитання. Курс ідеально підходить, якщо хочеш розібратися, чи подобається тобі даний напрям, або хочеш отримати базові навички для джуна. Треба приділяти достатньо часу на домашки, але це точно того варте! Багато нового і цікавого. І команда Promodo просто котики)

Apтeм Губepник

Головною переваю для мене була максимальна інформативність за короткий проміжок часу. Команда привітна, а що найголовніше - з досвідом. Реєструючись на курс, не сумнівався, що це буде якісно. Дякую кожному за виконану роботу, знання та заряд енергії!

Курс Digital Lift Media Marketing

Оксана Чубара

В Promodo Academy проходила курс "SEO для початківців" та згодом продовжила навчання на індивідуальному плані (програма підвищення кваліфікації). Початковий курс став для мене міцною основою в даній сфері тому, що охоплює та розкриває основні теми (плюс багато практичних завдань). Для більшого розуміння деяких аспектів у сфері SEO я пройшла ще індивідуальний курс навчання, який розробили для мене з урахуванням моїх побажань. Результатами від курсу задоволена, оскільки з допомогою SEO-спеціаліста Promodo зуміла розібратися в складних темах.

Щиро вдячна наставнику за план навчання, зворотний зв'язок по завданнях та відповіді на усі запитання!

Promodo Academy❤️

Марина Водолазька

Проходила навчання по email-маркетинг. За 2 місяці отримала дуже багато знань у цій сфері та розібралась взагалі як це працює, оскільки навчання проходила з нуля. Велика дяка лекторам за продуктивні лекції та доступність їх розуміння, дуже багато практики та, звісно, лайфхаки зі свого досвіду! За результатами навчання отримала сертифікат, що є не мало важливим для майбутнього працевлаштування.

Ірина Карпенко

Якщо ви мрієте стати email-маркетологом, то курс «Digital Lift Retention Marketing» від Promodo Academy саме те, що вам потрібно!

За два місяці курсу я отримала багато цікавих та корисних знань, мотивацію вчитися та розвитися у цьому напрямку.

Окрема подяка лекторам за вміння чітко та зрозуміло донести інформацію, приємну комунікацію та бажання навчити та поділитися досвідом!

Якщо ви зацікавлені у сферах retention та email, то ці курси стануть чітким дороговказом із напрямком до втілення вашої мети в життя!

Дякую!

Христина Гриб

Курс "Просування мобільних додатків" повністю покриває напрямки просування в органіці та з допомогою ua трафіку. А також показує кореляцію та вплив одного на інший. Для паблішера мобільних додатків все важче стає залишатися в топі у своїй ніші, тому ми постійно стежимо за новими інструментами, ресурсами, кейсами аби забезпечити своїм юзерам найякісніший продукт. Лектори курсу не тільки дають базу для початківця, а й також правильно ставлять акценти на найдієвіших інструментах для досвідчених спеціалістів. Найякіснішим для мене було те, що відбувалася жива дискусія з лекторами, адже саме у прямих запитаннях та розборі кейсів я розібралася з великою кількістю інформації та визначилася з пріоритетами у просуванні як MVP так і продукту з мільйонними користувачами.

Андрій Прищепа

Якщо брати цей курс саме для початківця, який починає свій шлях у digital marketing, то це топовий курс для старту. Курс зможе допомогти у побудові базисів, як створювати рекламні кабінети, на яку аудиторію таргетуватись і як правильно все налаштовувати.

Дуже круті спікери-практики з Promodo! Курс не тільки теоретичний, а і практичний, з запуском креативів.

Аліна Гаврілова

Працюю ppc спеціалістом та здебільшого спеціалізуюсь у Google рекламі. Вирішила розібратись ще у таргетингу. Курс сподобався, дуже змістовний, з першої лекції ніякої «води», тільки необхідна інформація для роботи. Найголовніше те, що курс побудовано на отримання не тільки теоретичних знань, а і практичних. Кожному студентові дають реальний проект для налаштування рекламних кампаній та бюджет для запуску. Наприкінці курсу можно презентувати свій проект з результатами та отримати професійний фідбек. Всім, хто хоче структуровано і зрозуміло засвоїти основні принципи роботи з таргетом, раджу цей курс!

Євгенія Повар

Цікавий курс навіть для тих, хто вже має досвід з налаштування таргету (як я), тому що самостійно все опанувати нереально. Свої знання та навички я покращила однозначно. Мені було цікаво і пізнавально, щось знала і вміла, щось дізналась нове) Тому час і гроші витрачені точно недарма)

Наталія Кірік

«Digital marketing для керівників та власників бізнесу» від Promodo Academy - highly recommended. Чим цей курс якісно відрізняється від інших подібних, про маркетинг для підприємців саме для копірайтерів, — то це домашніми завданнями. Вони є, їх ретельно перевіряють, вони дають уявлення і про аналітику, і про SMM, і про PPC. Але вони не надскладні для виконавців. Філолог-автор не злякається їх і зрозуміє, що таке аналітика, SEO, SMM тощо.

Наталія Некрасова

Обставини склались так, що зміна сфери діяльності потребувала опанування новими знаннями та вмінніями, тому почала пошук навчання у сфері digital marketng. Вивчила пропозиції, що запропонував гугл, відмітила для себе курс за цим напрямком у Promodo, сподобалась структура курсу. Вирішальною стала рекомендація подруги, яка вже проходила навчання за іншим напрямком та була дуже задаволена результатом) Тож, що стосується навчання, щиро дякую всім викладачам, які, безумовно, є професіоналами - практиками, за щедре, цікаве та структурне викладання. Все дуже наглядно, на зрозумілій, навіть для новачка, мові, з актуальними, сучасними прикладами. Сподобалось те, що всі лекції викладались онлайн, в режимі сучасного часу, тобто абсолютно весь матеріал відповідає реаліям сучасного ринку, саме тим умовам, в яких ми знаходимось зараз, а не колись там записані уроки.

Вʼячеслав Дурихін

Пройшов курс Digital marketing для керівників та власників бізнесу #2 в академії Promodo. Курс дуже крутий. У мене свій бізнес e-commerce та offline, багато я робив власноруч. Не дивлячись на те, що я власник бізнесу, я пройшов курс SEO, SEO за тридцять днів і SEO Pro, я пройшов курс SMM і націлення, курс контекстної реклами та Digital marketing для керівників та власників бізнесу. Це все у кількох академіях. Останній курс мені дуже сподобався, мій бізнес та Digital злилися в одне ціле. Ось прямо всі лекції були супер, викладачі практики з великим досвідом. Отримав дуже корисну інформацію про нові для мене напрямки Digital. Особливо хотілося б відзначити Андрія Кругового, Віталія Александрова та Аліни Величко за те, що «купив» ті речі, які вважав, що мені не потрібні. А загалом, дуже корисний курс, як бізнес та Digital звести в одне ціле.

Настя

Я впевненно можу сказали, що вчилася у найкращих. До навчання в Promodo Academy у мене не було досвiду, я мала мiнiмальне розумiння, що таке контекст. Було багато запитань , з якими менi довелося зустрiтися, менi дуже допомогли. Завдяки курсу у мене сформувалася чітка стратегія роботи в рамках digital-маркетингу, колись були якісь розрізнені знання. Навчання на інтернет-маркетолога та вибір SEO як спеціалізація дали мені почуття впевненості в собі як у спеціалісті. У мене виникло розуміння, як можна вибудовувати свою роботу.

Часті питання

Чи можу я поєднувати навчання та роботу?

Так, звісно!
Наша програма та графік навчання розраховані на те, щоб ти зміг поєднувати навчання та роботу. Навчання проходить у вечірній час та дедлайни до здачі домашніх завдань - 7 днів.

This is some text inside of a div block.
Скільки часу потрібно виділяти для навчання?

Рекомендовано від 8 годин на тиждень, але все залежить від твого темпу навчання.

This is some text inside of a div block.
А що як мені не сподобається?

Якщо ви передумаєте, ми зможемо повернути кошти протягом 14 днів від моменту старту курсу.

This is some text inside of a div block.
Як довго я матиму доступ до матеріалів курсу?

Доступи до усіх матеріалів та записів ти матимеш назавжди.

This is some text inside of a div block.
Які у вас є акції?

Якщо ти вже закінчив курс, то на наступний знижка 15%.

*на майстер-класи та інтенсиви знижка не поширюється.

This is some text inside of a div block.

Отримати консультацію або записатись на курс

Коли:

11.09.2024 - 27.11.2024

Розклад:
Пн та ср, 18:30 - 20:30

Вартість курсу:

14700

Оплата частинами:

до 3-х платежів по 4900

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! щось пішло не так.

Коли:

11.09.2024 - 27.11.2024

Розклад:
Пн та ср, 18:30 - 20:30

Формат:
Онлайн

Вільних місць:
13 з 15

Ціна:

14700

Розстрочка:

до 3-х платежів по 4900

Хочу на курс
Хочу на курс

Про курс

Клікай та дізнайся свій рівень знань