Корпоративне навчання для вашого бізнесу

  • Навчання для команд
  • Індивідуальне навчання
  • Сертифіковано IAB Ukraine
  • 19 років експертизи Promodo
  • Унікальний формат підготовки ряду профільних спеціалістів
Підібрати навчання

Ми допомагаємо

Власникам бізнесу
Зменшити витрати на пошук фахівців за допомогою підвищення кваліфікації своїх працівників
Працівникам
Підвищити ефективність співробітників для роботи в середовищі, що швидко змінюється.
HR команді
Відібрати найкращих спеціалістів та підготувати їх для роботи в компанії

Напрямки навчання

Розробляємо індивідуальні програми навчання під будь-які формати з урахуванням особливостей галузі та конкретних бізнес-завдань.
Digital communication
Дізнайся, як вигадати та втілити стратегію онлайн-комунікацій для бренду. Навчись визначати найефективніші методи комунікації з аудиторією, побудови репутації та як зробити контент привабливим і корисним для читача. Отримай практичні навички для формування комунікаційної стратегії, а саме: Майданчики, Тренди, Контент-стратегія та види контенту, Influence marketing, Креативи. А ще ти матимеш змогу отримати відповіді на питання, що вже давно хочеться задати, але не було кому. Записуйся на індивідуальне навчання у Promodo Academy та скорочуй шлях до крутих digital communications.
Digital communication
Сучасний digital marketing
Будь у курсі останніх трендів ринку України та світу. Навчись правильно визначати аудиторії, налаштовувати рекламні кампанії та аналізувати їх ефективність. Дізнайся, як визначити та аналізувати конкурентів. Стань універсальним фахівцем зі знаннями в SEO, PPC, RETENTION, SMM, Контент-маркетингу, CPA-маркетингу. Прокачай професійні навички у Promodo Academy.
Сучасний digital marketing
Стратегія та бренд
Сформуй розуміння специфіки digital інструментів в Україні та світі. Розглянь особливості просування продуктів/послуг компанії на ринку та їх вплив на споживача. Отримуй актуальні навички, щоб створювати гнучкі та ефективні стратегії для українських та закордонних брендів. Пройди всі етапи від брифінгу, вибору каналів комунікації до фінальної презентації стратегії бренду. Дізнайся як аналізувати та отримувати стабільний результат за допомогою контент та медіастратегії. Навчись створювати сильні стратегії брендів у Promodo Academy.
Стратегія та бренд
Інструменти Performance marketing
Отримай розуміння принципів ключових каналів просування та їх ефективності для твого бізнесу. Проаналізуй релевантні/неактуальні інструменти в кожному каналі просування. Навчися працювати самостійно або контролювати та правильно аналізувати роботу підрядників по різним каналам просування:
Інструменти Performance marketing
Digital-аналітика
Систематизуй та вдоскональ знання з digital-аналітики: Google Analytics, Google Tag Manager, Looker Studio, Firebase. Навчись відстежувати ключові метрики та оцінювати ефективність каналів просування. Готуємо професіоналів digital-аналітики й вдосконалюємо навички спеціалістів з досвідом у Promodo Academy.
Digital-аналітика

Формати навчання

Авторські програми для вашого бізнесу
Розробляємо корпоративну програму навчання під ваш запит, рівень знань співробітників з урахуванням специфіки вашого бізнесу для досягнення потрібних результатів
Консалтинг та впровадження змін
Формат індивідуальних консультацій для клієнтів, з глибоким зануренням у питання бізнесу та вирішення індивідуальних задач нашими спецiалистами
Індивідуальні консультації
Робимо аудит та розробляємо програму змін та навчаємо співробітників правильно їх впроваджувати, щоб консалтинг не залишився у презентації, а жив і приносив користь вашому бізнесу.
Digital lift
Унікальний формат підготовки ряду профільних спеціалістів під конкретний запит "під ключ" за 2-3 місяці.

Наші викладачі

Ксенія Михайленко
Media Director Promodo

Досвід роботи: понад 20 років досвіду 

Проєкти:  Philips, McDonald’s, L'Oréal, Chanel, Henkel, Vodafone, Київстар, Glovo, Uber, H&M, OLX, Visa, Renault/Nissan/Mitsubishis, LG, Toyota, Red Bull, Mars/ Wrigley, Sanofi, АТБ, Rabota.ua та багато інших.

Подивитися на стиль викладання
Анастасія Ільченко
PPC-specialist Promodo

У портфоліо має провідних гравців українського ринку, крім того є зарубіжні проекти: Comfy.ua, theplace.group, promodo.com, technodom.kz, goodwine.ua.

Подивитися на стиль викладання
Євгенія Петрук
HRD Promodo

Експерт у галузі управління персоналом з досвідом роботи більше 15 років, модератор, фасилітатор, сертифікований ассессор та тренер. Тренінгова спеціалізація: HR, тренінг для тренерів, тренінг для ассессорів (оцінка персоналу методом Assessment Center), менеджмент, комунікації.

Подивитися на стиль викладання
Катерина Іващенко
Influencer Marketing Manager

Influencer marketing manager. Загальний досвід роботи у сфері маркетингу 4 роки. Працювала з такими проєктами: Rozetka, Tefal, Kinder, Unicef, Lenovo, Krups, Krauff, Guma.ua, ZEN, Rowenta, Foxtrot, WOG.

Подивитися на стиль викладання
Анастасія Якуба
PPC-specialist Promodo

Middle ppc-спеціаліст з досвідом роботи 4 роки. За час роботи в Promodo працювала з: Rozetka, Multiplex, Aptek24, Venbest, Bukovel, Podorozhnyk.

Подивитися на стиль викладання
Віра Сєчкіна
Editor Promodo

Професійний редактор, спеціалізація онлайн ЗМІ. За плечима 6 років роботи DJ на радіостанції. Бренд-войс трьох сайтів.

Подивитися на стиль викладання
Ольга Гнесь
Team Lead Content Promodo

Автор серії художніх книг у видавництві "Ранок". 10 років у комерційному копірайтингу. Працює з блогерами великих eCommercе та контентними проектами.

Подивитися на стиль викладання
Юлія Яценко
Head of Strategy Promodo

У минулому Senior PM по роботі з VIP-клієнтами. Бере участь у розробці digital-стратегій для: Фокстроту, Vodafone, Infoshina та інших TOP e-Commerce проєктів.

Подивитися на стиль викладання
Антон Чеботаренко
UX\UI Designer Promodo

7 років досвіду в UX/UI дизайні. Більше 200 проєктів, серед яких робота з брендами: ЦУМ, Broadgate, Carisma, 7DreamsSport, Autosklad, Аврора.

Подивитися на стиль викладання
Світлана Фурса
Head of Retention Marketing Promodo

У email-маркетингу з 2016 року. Справжній джедай та керівник відділу retention-маркетингу «Promodo». Працювала з найбільшими українськими eCommerce-проєктами: Stylus, Comfy, Infoshina, Concert, MAUDAU.

Подивитися на стиль викладання
Віталій Алєксандров
Head of media Promodo

Досвід роботи: понад 5 років

Проєкти: Цитрус, MasterZoo, Stylus, Eldorado, Comfy, Укрзолото

Подивитися на стиль викладання
Павло Капелюшний
Head of Customer Succes Department Promodo

Працюю в інтернет-маркетингу з 2015 року. Великий досвід роботи з нішами електроніки, побутової техніки, автотоварів. Керую командою розвитку поточних клієнтів компанії «Promodo».

Подивитися на стиль викладання
Сергій Ломаненко
Team Lead PPC Promodo

Працює з багатьма українськими брендами (Citrus, Rozetka, COMFY, Infoshina). Обожнює працювати з Facebook.

Подивитися на стиль викладання
Марина Коломоєць
SEO-specialist Promodo

Працює з великими об'ємами даних та шукає шляхи автоматизації процесів їхньої обробки.

Подивитися на стиль викладання
Валерія Сороколєтова
SEO-specialist Promodo

Має 5 років досвіду. Працювала з такими брендами: Claspo, Starwind Software, AppleParts, Rauchr. Працює на західний ринок із SaaS та IT проєктами, просуває стартапи на США та Європу.

Подивитися на стиль викладання
Віктор Єфімов
Mobile-specialist Promodo

Має 5 років досвіду. Допомагає бізнесу зробити маркетинг простішим та ефективнішим. Раніше працював з проєктами: Fairo, EasyPay, Pokupon, Pixio.

Подивитися на стиль викладання
Олександр Житинський
SEO-specialist Promodo

Має 6 років досвіду. Працює з великими eCommerce проєктами. Один із них – Comfy.

Подивитися на стиль викладання
Олександр Уткін
Team Lead SEO Promodo

У цій сфері понад 5 років, має досвід роботи з такими брендами: Allo, Maudau, ARS.ua, Tabletki.ua, Stylus, rabota.ua, ibis

Подивитися на стиль викладання
Андрій Круговий
Mobile-specialist Promodo

У цій сфері вже 3 роки, працював з такими брендами як: Monobank, Sportbank, Easypay, Pokupon, Fishka, Supermama, Plantin (Genesis), Таблиця Калорійності.

Подивитися на стиль викладання
Анна Базиленко
Team Lead Customer Success Department Promodo

Більше 9 років досвіду. Працювала з такими брендами: Eldorado, Moyo, bi.ua, Luxoptica, Pokupon, Sportbank, LCWaikiki, Decathlon, Bomond та інші.

Подивитися на стиль викладання
Ярослава Голубова
Graphic Designer

Має 6 років досвіду. Працювала з такими брендами, як EVA, Monobank, Comfy, Puma та ін.

Подивитися на стиль викладання
Олена Герасименко
Copywriter Promodo

У цій сфері вже 6 років. Встигла попрацювати з: Comfy, Stylus, Pandora, WineTime, Intertop, SneakerStudio, Фокстрот, Ukrsibbank, Moyo, Concert.ua та іншими проєктами.

Подивитися на стиль викладання
Оксана Жук
PPC-specialist

У сфері РРС понад 5 років.

Проєкти, з якими працювала: goodwine, АТБ, DIMBud, ІнтергалБуд, Sigma, Bomond, Pandora, Volia.

Гео проєктів: Україна, Румунія, Польща, країни Балтії, Канада, частково США.

Подивитися на стиль викладання
Ілона Багдасарова
PPC-specialist Promodo

Працює як PPC-specialist вже більше 5 років. Працювала з такими брендами як: Helen Marlen, Pandora, Room Service 360, iSpace

Подивитися на стиль викладання
A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

Нам довіряють навчання команди 

Рекомендації

Катя Горська

Digital Lift Media Marketing - Дуже інтенсивний курс! Сподобалось, що було багато практики, зокрема, доступ до реального рекламного кабінету, де можна було збирати аудиторії та формувати рекламні кампанії. Лектори зрозуміло пояснювали матеріал, якщо потрібно, відповідали на всі запитання. Курс ідеально підходить, якщо хочеш розібратися, чи подобається тобі даний напрям, або хочеш отримати базові навички для джуна. Треба приділяти достатньо часу на домашки, але це точно того варте! Багато нового і цікавого. І команда Promodo просто котики)

Apтeм Губepник

Головною переваю для мене була максимальна інформативність за короткий проміжок часу. Команда привітна, а що найголовніше - з досвідом. Реєструючись на курс, не сумнівався, що це буде якісно. Дякую кожному за виконану роботу, знання та заряд енергії!

Курс Digital Lift Media Marketing

Jaluzi-Service

Щодо навчання в Promodo Academy, основною метою було систематизувати та поглибити знання в галузі діджитал-маркетингу. Я вже мав певну базу, але хотів структурувати інформацію для ефективного управління процесами.

Найціннішим для мене було вивчення незвичайних форматів роботи, які використовують великі компанії. Наприклад, деталі взаємодії зовнішнього та внутрішнього SEO та їх вплив на ККД. Я вже успішно застосовую ці підходи в комунікації з нашими SEO-фахівцями. Поради щодо комунікації та постановки KPI виявилися особливо цінними в контексті юзабіліті по UX/UI.

Знання, отримані в академії, використовую в роботі. Наприклад, я навчився більш професійно та детально рахувати маркетингові показники, що значно підвищило мої навички у цій сфері. Також дуже важливими були знання по постановці KPI та юзабіліті по UX/UI.По SEO напрямку — ми вже ведемо перемовини та робимо розрахунки й планування, як будемо працювати в комунікації зовнішнього та внутрішнього SEO.

Головна порада іншим власникам бізнесу — вчитися ніколи не пізно, і це завжди варто робити, щоб розвивати свій бізнес та себе особисто. Особливо цінним для власників невеликого бізнесу може стати приклад роботи великих компаній, як вони працюють та досягають високої ефективності, які підходи вони використовують.

Promodo Academy може стати цінним джерелом інсайтів для розвитку вашого бізнесу.

Власник та директор компаній Jaluzi-Service та NIKOSS

Люксоптика

Від учасників тренінгу компанії Люксоптика висловлюємо подяку Promodo Academy та особисто лектору Юлії Яценко за плідну співпрацю.

Протягом 3-денного тренінгу з digital-маркетингу нам вдалося опрацювати вагомий масив інформації та розібратися в таких темах:

↘ Світові тренди у eCommerce і тенденції у зміні споживацьких звичок у кризові періоди.

↘ Інтеграція онлайн в офлайн. Digital-інструменти комунікації зі споживачем.

↘ Розбір інструментів контекстної реклами. Пошукова оптимізація в eCommerce.

↘ Медійне просування: особливості, аудиторія, аналітика.

Окрема вдячність колегам із Promodo Academy за прикладний характер лекцій, оскільки прикладами до теоретичної частини були саме кейси зі сфери оптичного ринку, ми отримали експертну оцінку digital-просування та цікаві інсайти щодо подальшого розвитку digital-стратегії саме для компанії Люксоптика.

Дякуємо лекторам за компетентність і вміння цікаво викладати інформацію. Рекомендуємо Promodo Academy як надійного партнера у сфері корпоративного навчання.

Директор з маркетингу, В. Ваньчук

АРС

В Promodo Academy проходила курс "SEO для початківців" та згодом продовжила навчання на індивідуальному плані (програма підвищення кваліфікації). Початковий курс став для мене міцною основою в даній сфері тому, що охоплює та розкриває основні теми (плюс багато практичних завдань). Для більшого розуміння деяких аспектів у сфері SEO я пройшла ще індивідуальний курс навчання, який розробили для мене з урахуванням моїх побажань. Результатами від курсу задоволена, оскільки з допомогою SEO-спеціаліста Promodo зуміла розібратися в складних темах.

Щиро вдячна наставнику за план навчання, зворотний зв'язок по завданнях та відповіді на усі запитання!

Promodo Academy❤️

Оксана Чубара, SEO-фахівець компанії АРС

Sigma Software

Щиро дякуємо Promodo Academy та особисто лекторці Оксані Жук за плідну співпрацю.

На курсі з контекстної реклами ми отримали необхідні знання для просування бренду компанії у мережі Google.

За три тижні Оксана розказала про усі тонкощі створення контекстної реклами, не упускаючи найменших деталей. Усі знання ми одразу застосовували на практиці під керівництвом лекторки. Було помітно, що Оксана зацікавлена в тому, щоб дати максимум інформації, розкладала усе по поличках, відповідала на питання.

Дуже зручно, що лекторка побудувала матеріал з акцентом на ІТ сферу і це допомогло нам обрати релевантні інструменти просування саме для нас.

Приємний бонус — усі заняття записуються і є можливість повернутися до кожного уроку у будь-який час та освіжити свої знання. Також Promodo Academy дуже лояльні до того, щоб заняття проводились у зручний час для клієнта.

Завдяки професіоналізму фахівців Promodo нам вдалося дуже швидко опанувати професію PPC спеціаліста, та отримати хороші результати в просуванні нашого бренду у мережі Google.

Дякуємо вам!

Анастасія Четверик, PR-менеджер у Sigma Software

OLX

Хочеться надати рекомендацію і порекомендувати навчання у професіоналів своєї справи. Наша команда пройшла корпоративний курс навчання “Комплексний Digital-маркетинг у Promodo Academy”, яким залишалася дуже задоволена. Отримавши не тільки теоретичні, але й практичні навички з різних напрямків digital маркетингу.

Курс нашого навчання тривав 30 годин навчання в онлайн-форматі та складався із зазначених нижче тем:

● Вступ до діджитал-маркетингу

● Стратегія та бренд

● Огляд SimilarWeb

● Пошукова оптимізація

● Контекстна реклама

● Діджитал аналітика

● Медійне просування

● Просування мобільних застосунків

● Retention Marketing

● Digital Communication

Цей курс виявився дуже насиченим, доволі доступним й максимально актуальним. Чудова можливість синхронізувати знання команди за всіма напрямами digital маркетингу та отримати практичні рекомендації від топ-спеціалістів.

Висловлюємо вдячність команді лекторів та організаторів з боку Promodo Academy за чітку організацію та врахування індивідуальностей бізнесу при формуванні програми та практичних прикладів. В процесі програма корегувалася згідно із запитами команди OLX, додаючи корисності не тільки у вигляді інформації, а й через спілкування і точкові обговорення практичних ситуацій.

Дякуємо команді лекторів за актуальні й цікаві лекції, відповіді на наші питання та слушні коментарі до домашніх завдань. Рекомендуємо Promodo Academy як надійного партнера у сфері корпоративного навчання.

Керівник маркетингу OLX Україна - Ломоносов Олексій

ПУМБ

Банк ПУМБ висловлює подяку команді спеціалістів компанії Promodo Academy за продуктивну взаємодію та якісну реалізацію курсу «Digital Marketing now» для працівників банку.

Хочемо відзначити окремо високу експертизу та індивідуальний підхід до створення та проведення програми тренерами Promodo Academy. Всі лекції були адаптованими під запит учасників та відповідали поставленим задачам. За час співпраці учасники висловлювали позитивні відгуки, а отримані навички одразу використовували у поточних задачах, що пришвидшило бізнес-процеси.

Дякуємо Promodo Academy за розробку індивідуальної програми під запит організації, за надання повних та чітких відповідей учасникам, а також за персональний підхід до кожного із учасників. Окремо хочемо подякувати Валерії Павліченко за високий та якісний рівень організації та підтримки процесу навчання.

ПУМБ рекомендує тренерів як високопрофесійних спеціалістів, а Promodo Academy - як надійного провайдера послуг з розвитку та навчання персоналу.

Начальник Управління з організаційного розвитку персоналу - Н.О. Давидюк

Оксана Чубара

В Promodo Academy проходила курс "SEO для початківців" та згодом продовжила навчання на індивідуальному плані (програма підвищення кваліфікації). Початковий курс став для мене міцною основою в даній сфері тому, що охоплює та розкриває основні теми (плюс багато практичних завдань). Для більшого розуміння деяких аспектів у сфері SEO я пройшла ще індивідуальний курс навчання, який розробили для мене з урахуванням моїх побажань. Результатами від курсу задоволена, оскільки з допомогою SEO-спеціаліста Promodo зуміла розібратися в складних темах.

Щиро вдячна наставнику за план навчання, зворотний зв'язок по завданнях та відповіді на усі запитання!

Promodo Academy❤️

Марина Водолазька

Проходила навчання по email-маркетинг. За 2 місяці отримала дуже багато знань у цій сфері та розібралась взагалі як це працює, оскільки навчання проходила з нуля. Велика дяка лекторам за продуктивні лекції та доступність їх розуміння, дуже багато практики та, звісно, лайфхаки зі свого досвіду! За результатами навчання отримала сертифікат, що є не мало важливим для майбутнього працевлаштування.

Ірина Карпенко

Якщо ви мрієте стати email-маркетологом, то курс «Digital Lift Retention Marketing» від Promodo Academy саме те, що вам потрібно!

За два місяці курсу я отримала багато цікавих та корисних знань, мотивацію вчитися та розвитися у цьому напрямку.

Окрема подяка лекторам за вміння чітко та зрозуміло донести інформацію, приємну комунікацію та бажання навчити та поділитися досвідом!

Якщо ви зацікавлені у сферах retention та email, то ці курси стануть чітким дороговказом із напрямком до втілення вашої мети в життя!

Дякую!

Христина Гриб

Курс "Просування мобільних додатків" повністю покриває напрямки просування в органіці та з допомогою ua трафіку. А також показує кореляцію та вплив одного на інший. Для паблішера мобільних додатків все важче стає залишатися в топі у своїй ніші, тому ми постійно стежимо за новими інструментами, ресурсами, кейсами аби забезпечити своїм юзерам найякісніший продукт. Лектори курсу не тільки дають базу для початківця, а й також правильно ставлять акценти на найдієвіших інструментах для досвідчених спеціалістів. Найякіснішим для мене було те, що відбувалася жива дискусія з лекторами, адже саме у прямих запитаннях та розборі кейсів я розібралася з великою кількістю інформації та визначилася з пріоритетами у просуванні як MVP так і продукту з мільйонними користувачами.

Андрій Прищепа

Якщо брати цей курс саме для початківця, який починає свій шлях у digital marketing, то це топовий курс для старту. Курс зможе допомогти у побудові базисів, як створювати рекламні кабінети, на яку аудиторію таргетуватись і як правильно все налаштовувати.

Дуже круті спікери-практики з Promodo! Курс не тільки теоретичний, а і практичний, з запуском креативів.

Аліна Гаврілова

Працюю ppc спеціалістом та здебільшого спеціалізуюсь у Google рекламі. Вирішила розібратись ще у таргетингу. Курс сподобався, дуже змістовний, з першої лекції ніякої «води», тільки необхідна інформація для роботи. Найголовніше те, що курс побудовано на отримання не тільки теоретичних знань, а і практичних. Кожному студентові дають реальний проект для налаштування рекламних кампаній та бюджет для запуску. Наприкінці курсу можно презентувати свій проект з результатами та отримати професійний фідбек. Всім, хто хоче структуровано і зрозуміло засвоїти основні принципи роботи з таргетом, раджу цей курс!

Євгенія Повар

Цікавий курс навіть для тих, хто вже має досвід з налаштування таргету (як я), тому що самостійно все опанувати нереально. Свої знання та навички я покращила однозначно. Мені було цікаво і пізнавально, щось знала і вміла, щось дізналась нове) Тому час і гроші витрачені точно недарма)

Наталія Кірік

«Digital marketing для керівників та власників бізнесу» від Promodo Academy - highly recommended. Чим цей курс якісно відрізняється від інших подібних, про маркетинг для підприємців саме для копірайтерів, — то це домашніми завданнями. Вони є, їх ретельно перевіряють, вони дають уявлення і про аналітику, і про SMM, і про PPC. Але вони не надскладні для виконавців. Філолог-автор не злякається їх і зрозуміє, що таке аналітика, SEO, SMM тощо.

Наталія Некрасова

Обставини склались так, що зміна сфери діяльності потребувала опанування новими знаннями та вмінніями, тому почала пошук навчання у сфері digital marketng. Вивчила пропозиції, що запропонував гугл, відмітила для себе курс за цим напрямком у Promodo, сподобалась структура курсу. Вирішальною стала рекомендація подруги, яка вже проходила навчання за іншим напрямком та була дуже задаволена результатом) Тож, що стосується навчання, щиро дякую всім викладачам, які, безумовно, є професіоналами - практиками, за щедре, цікаве та структурне викладання. Все дуже наглядно, на зрозумілій, навіть для новачка, мові, з актуальними, сучасними прикладами. Сподобалось те, що всі лекції викладались онлайн, в режимі сучасного часу, тобто абсолютно весь матеріал відповідає реаліям сучасного ринку, саме тим умовам, в яких ми знаходимось зараз, а не колись там записані уроки.

Вʼячеслав Дурихін

Пройшов курс Digital marketing для керівників та власників бізнесу #2 в академії Promodo. Курс дуже крутий. У мене свій бізнес e-commerce та offline, багато я робив власноруч. Не дивлячись на те, що я власник бізнесу, я пройшов курс SEO, SEO за тридцять днів і SEO Pro, я пройшов курс SMM і націлення, курс контекстної реклами та Digital marketing для керівників та власників бізнесу. Це все у кількох академіях. Останній курс мені дуже сподобався, мій бізнес та Digital злилися в одне ціле. Ось прямо всі лекції були супер, викладачі практики з великим досвідом. Отримав дуже корисну інформацію про нові для мене напрямки Digital. Особливо хотілося б відзначити Андрія Кругового, Віталія Александрова та Аліни Величко за те, що «купив» ті речі, які вважав, що мені не потрібні. А загалом, дуже корисний курс, як бізнес та Digital звести в одне ціле.

Настя

Я впевненно можу сказали, що вчилася у найкращих. До навчання в Promodo Academy у мене не було досвiду, я мала мiнiмальне розумiння, що таке контекст. Було багато запитань , з якими менi довелося зустрiтися, менi дуже допомогли. Завдяки курсу у мене сформувалася чітка стратегія роботи в рамках digital-маркетингу, колись були якісь розрізнені знання. Навчання на інтернет-маркетолога та вибір SEO як спеціалізація дали мені почуття впевненості в собі як у спеціалісті. У мене виникло розуміння, як можна вибудовувати свою роботу.

Отримати консультацію або
замовити корпоративне навчання

Заповніть заявку - обговоримо з вами завдання та візьмемо на себе всі турботи з підготовки корпоративного навчання
Залишити заявку
Дякуємо! Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Ой! щось пішло не так.

Часті питання

Що значить індивідуальна програма навчання?
Кому писати для консультації?
Який формат занять?

Як вам зручніше зв'язатися із нами?

Telegram
Viber
Email
згідно з тарифами операторів