Retention
Курс
Online
Digital marketing
Всі
Всі
Всі

Junior email marketing

Email-маркетинг – ефективний та надійний інструмент, здатний перетворити поодиноких клієнтів на постійних шанувальників та амбасадорів бренду. Він не тільки забезпечує прямий доступ до аудиторії, а ще й дозволяє персоналізувати контент, розповідати історії бренду та надавати спецпропозиції.

Реєструйтесь на курс «Junior email marketing», щоб опанувати інструментами персоналізації та автоматизації розсилок, навчитись створювати висококонверсійні та привабливі листи, які запам’ятовуються аудиторії, аналізувати звіти та проводити A/B-тестування.

Навчайтесь у кращих експертів агенції Promodo — компанії №1 у сфері digital marketing в Україні.

Коли:

9 травня

Розклад:

18:30-20:30

Формат:

Онлайн курс

Вільних місць:

18 з 20

Ціна:

14100

Розстрочка:

до 3-х платежів по 4700 ₴

Хочу на курс
Хочу на курс

Ринку праці необхідні email маркетологи

1000+
вакансій відкрито по всій Україні
25 500 грн
середня зарплата фахівця

Для кого підійде

Email-маркетологам початківцям та retention-маркетологам
Зможете впорядкувати та поглибити знання, розробляти та впроваджувати стратегії email-маркетингу, які приносять результати.
Digital-маркетологам та менеджерам
Опануєте перспективний напрямок в маркетингу та нову професію, зможете створювати ефективні розсилки, які здатні принести додаткові доходи для бізнесу.
Власникам бізнесу
Дізнаєтесь більше про можливості email-розсилок та збільшите дохід бізнесу. Зрозумієте, як контролювати підрядників і аналізувати звіти.

Програма навчання

Заняття проходять у вечірній час, у вівторок та четвер, з 18:30 до 20:30. Проходження курсу можна поєднувати з роботою, а пропущені заняття подивитися в записі в особистому кабінеті.

Знайомство з Retention: канали, інструменти
Огляд сервісів розсилок
Огляд каналу Email
Практика по верстці розсилки
Додаткові канали комунікації
Сегментація та персоналізація, частота розсилки
Автоматизація в маркетингу
Метрики retention-маркетингу. Google Analytics. А/В тестування
Чек-лист маркетолога (медіапланування, перед запуском розсилки, реєстр проєкту)
Форми та сповіщення на сайті. Гейміфікації на сайті
Кар'єрна консультація

Отримати програму курсу на e-mail

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! щось пішло не так.

Твій новий інструментарій

Data Studio

eSputnik

Figma

Google Analytics

Наші викладачі

Катерина Чигир
Team Lead Email Marketing в Promodo

Досвід роботи: понад 5 років

Проєкти: Ultra-shop, Winetime, Sister's Aroma, Woodandhearts, PetStar, Billa, Estet

Подивитися на стиль викладання
Андрій Бочаров
Email marketing specialist Promodo

Досвід роботи: понад 2 роки

Проєкти: Telemart.ua, CreditKasa.ua, OLX.UA, Ecosoft.ua, Rooler.ua.

Подивитися на стиль викладання
Владислав Лобода
Team Lead Email Marketing в Promodo

Досвід роботи: понад 5 років

Проєкти: Comfy, Stylus, Karcher, MAUDAU, Intertop.ua, Telemart, Claspo та інші

Подивитися на стиль викладання
Вікторія Кривко
Email marketing specialist Promodo

2 роки досвіду у сфері. Клієнти Vitto Rossi, AURUM, Readeat, Gepur

Подивитися на стиль викладання
Світлана Фурса
Head of Retention Marketing Promodo

У email-маркетингу з 2016 року. Справжній джедай та керівник відділу retention-маркетингу «Promodo». Працювала з найбільшими українськими eCommerce-проєктами: Stylus, Comfy, Infoshina, Concert, MAUDAU.

Подивитися на стиль викладання
Ярослав Стеценко
Retention Marketing Manager Promodo

Працював з Shiny-diski, Bukovel та Extremstyle.

Подивитися на стиль викладання

Як проходить навчання

Теоретичнi знання
Дивитися записи відео, спілкуєтеся з викладачем, отримуєте матеріал презентацій
Практичні навички
Закріплюєте знання виконуючи домашні завдання, отримуєте зворотний зв'язок від викладача
Захист проекту
Проходите фінальну атестацію в кінці курсу, щоб показати чому ви навчилися та отримуєте сертифікат Promodo Academy
Кар'єрна консультація
Отримуєте консультацію як правильно скласти резюме та оформити профіль LinkedIn, щоб отримати бажану роботу

Сучасні класи
для комфортного навчання

Наші світлі класи обладнані всім необхідним для занять, від фліпчарту до проектора, тому вони з легкістю надихають на навчання

Сертифiкат
як знак якостi

По закінченню курсу та фінальної атестації ви отримаєте сертифікат, який підтверджує ваш високий рівень знань

Відгуки студентів

Оксана Чубара

В Promodo Academy проходила курс "SEO для початківців" та згодом продовжила навчання на індивідуальному плані (програма підвищення кваліфікації). Початковий курс став для мене міцною основою в даній сфері тому, що охоплює та розкриває основні теми (плюс багато практичних завдань). Для більшого розуміння деяких аспектів у сфері SEO я пройшла ще індивідуальний курс навчання, який розробили для мене з урахуванням моїх побажань. Результатами від курсу задоволена, оскільки з допомогою SEO-спеціаліста Promodo зуміла розібратися в складних темах.

Щиро вдячна наставнику за план навчання, зворотний зв'язок по завданнях та відповіді на усі запитання!

Promodo Academy❤️

Марина Водолазька

Проходила навчання по email-маркетинг. За 2 місяці отримала дуже багато знань у цій сфері та розібралась взагалі як це працює, оскільки навчання проходила з нуля. Велика дяка лекторам за продуктивні лекції та доступність їх розуміння, дуже багато практики та, звісно, лайфхаки зі свого досвіду! За результатами навчання отримала сертифікат, що є не мало важливим для майбутнього працевлаштування.

Ірина Карпенко

Якщо ви мрієте стати email-маркетологом, то курс «Digital Lift Retention Marketing» від Promodo Academy саме те, що вам потрібно!

За два місяці курсу я отримала багато цікавих та корисних знань, мотивацію вчитися та розвитися у цьому напрямку.

Окрема подяка лекторам за вміння чітко та зрозуміло донести інформацію, приємну комунікацію та бажання навчити та поділитися досвідом!

Якщо ви зацікавлені у сферах retention та email, то ці курси стануть чітким дороговказом із напрямком до втілення вашої мети в життя!

Дякую!

Христина Гриб

Курс "Просування мобільних додатків" повністю покриває напрямки просування в органіці та з допомогою ua трафіку. А також показує кореляцію та вплив одного на інший. Для паблішера мобільних додатків все важче стає залишатися в топі у своїй ніші, тому ми постійно стежимо за новими інструментами, ресурсами, кейсами аби забезпечити своїм юзерам найякісніший продукт. Лектори курсу не тільки дають базу для початківця, а й також правильно ставлять акценти на найдієвіших інструментах для досвідчених спеціалістів. Найякіснішим для мене було те, що відбувалася жива дискусія з лекторами, адже саме у прямих запитаннях та розборі кейсів я розібралася з великою кількістю інформації та визначилася з пріоритетами у просуванні як MVP так і продукту з мільйонними користувачами.

Андрій Прищепа

Якщо брати цей курс саме для початківця, який починає свій шлях у digital marketing, то це топовий курс для старту. Курс зможе допомогти у побудові базисів, як створювати рекламні кабінети, на яку аудиторію таргетуватись і як правильно все налаштовувати.

Дуже круті спікери-практики з Promodo! Курс не тільки теоретичний, а і практичний, з запуском креативів.

Аліна Гаврілова

Працюю ppc спеціалістом та здебільшого спеціалізуюсь у Google рекламі. Вирішила розібратись ще у таргетингу. Курс сподобався, дуже змістовний, з першої лекції ніякої «води», тільки необхідна інформація для роботи. Найголовніше те, що курс побудовано на отримання не тільки теоретичних знань, а і практичних. Кожному студентові дають реальний проект для налаштування рекламних кампаній та бюджет для запуску. Наприкінці курсу можно презентувати свій проект з результатами та отримати професійний фідбек. Всім, хто хоче структуровано і зрозуміло засвоїти основні принципи роботи з таргетом, раджу цей курс!

Євгенія Повар

Цікавий курс навіть для тих, хто вже має досвід з налаштування таргету (як я), тому що самостійно все опанувати нереально. Свої знання та навички я покращила однозначно. Мені було цікаво і пізнавально, щось знала і вміла, щось дізналась нове) Тому час і гроші витрачені точно недарма)

Наталія Кірік

«Digital marketing для керівників та власників бізнесу» від Promodo Academy - highly recommended. Чим цей курс якісно відрізняється від інших подібних, про маркетинг для підприємців саме для копірайтерів, — то це домашніми завданнями. Вони є, їх ретельно перевіряють, вони дають уявлення і про аналітику, і про SMM, і про PPC. Але вони не надскладні для виконавців. Філолог-автор не злякається їх і зрозуміє, що таке аналітика, SEO, SMM тощо.

Наталія Некрасова

Обставини склались так, що зміна сфери діяльності потребувала опанування новими знаннями та вмінніями, тому почала пошук навчання у сфері digital marketng. Вивчила пропозиції, що запропонував гугл, відмітила для себе курс за цим напрямком у Promodo, сподобалась структура курсу. Вирішальною стала рекомендація подруги, яка вже проходила навчання за іншим напрямком та була дуже задаволена результатом) Тож, що стосується навчання, щиро дякую всім викладачам, які, безумовно, є професіоналами - практиками, за щедре, цікаве та структурне викладання. Все дуже наглядно, на зрозумілій, навіть для новачка, мові, з актуальними, сучасними прикладами. Сподобалось те, що всі лекції викладались онлайн, в режимі сучасного часу, тобто абсолютно весь матеріал відповідає реаліям сучасного ринку, саме тим умовам, в яких ми знаходимось зараз, а не колись там записані уроки.

Вʼячеслав Дурихін

Пройшов курс Digital marketing для керівників та власників бізнесу #2 в академії Promodo. Курс дуже крутий. У мене свій бізнес e-commerce та offline, багато я робив власноруч. Не дивлячись на те, що я власник бізнесу, я пройшов курс SEO, SEO за тридцять днів і SEO Pro, я пройшов курс SMM і націлення, курс контекстної реклами та Digital marketing для керівників та власників бізнесу. Це все у кількох академіях. Останній курс мені дуже сподобався, мій бізнес та Digital злилися в одне ціле. Ось прямо всі лекції були супер, викладачі практики з великим досвідом. Отримав дуже корисну інформацію про нові для мене напрямки Digital. Особливо хотілося б відзначити Андрія Кругового, Віталія Александрова та Аліни Величко за те, що «купив» ті речі, які вважав, що мені не потрібні. А загалом, дуже корисний курс, як бізнес та Digital звести в одне ціле.

Настя

Я впевненно можу сказали, що вчилася у найкращих. До навчання в Promodo Academy у мене не було досвiду, я мала мiнiмальне розумiння, що таке контекст. Було багато запитань , з якими менi довелося зустрiтися, менi дуже допомогли. Завдяки курсу у мене сформувалася чітка стратегія роботи в рамках digital-маркетингу, колись були якісь розрізнені знання. Навчання на інтернет-маркетолога та вибір SEO як спеціалізація дали мені почуття впевненості в собі як у спеціалісті. У мене виникло розуміння, як можна вибудовувати свою роботу.

Часті питання

Чи можу я поєднувати навчання та роботу?

Так, звісно!
Наша програма та графік навчання розраховані на те, щоб ти зміг поєднувати навчання та роботу. Навчання проходить у вечірній час та дедлайни до здачі домашніх завдань - 7 днів.

This is some text inside of a div block.
Скільки часу потрібно виділяти для навчання?

Рекомендовано від 8 годин на тиждень, але все залежить від твого темпу навчання.

This is some text inside of a div block.
А що як мені не сподобається?

Якщо ви передумаєте, ми зможемо повернути кошти протягом 14 днів від моменту старту курсу.

This is some text inside of a div block.
Як довго я матиму доступ до матеріалів курсу?

Доступи до усіх матеріалів та записів ти матимеш назавжди.

This is some text inside of a div block.
Які у вас є акції?

Якщо ти вже закінчив курс, то на наступний знижка 15%.

*на майстер-класи та інтенсиви знижка не поширюється.

This is some text inside of a div block.

Отримати консультацію або записатись на курс

Коли:

9 травня

Розклад:

18:30-20:30

Вартість курсу:

14100

Оплата частинами:

до 3-х платежів по 4700 ₴

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! щось пішло не так.

Коли:

9 травня

Розклад:

18:30-20:30

Формат:

Онлайн курс

Вільних місць:

18 з 20

Ціна:

14100

Розстрочка:

до 3-х платежів по 4700 ₴

Хочу на курс
Хочу на курс

Про курс

Клікай та дізнайся свій рівень знань